NASZA FIRMA

Spółka jawna NETECOM została utworzona w 2009 r. Od początku firma świadczy usługi informatyczne stale unowocześniając i rozszerzając swoją ofertę.

Konkurencyjna i sprawnie funkcjonująca firma to nowoczesny system działający w oparciu o wysoko wyspecjalizowanych pracowników, przemyślane rozwiązania i wydajne urządzenia. Firma NETECOM świadczy kompleksowe usługi zwiększające efektywność każdego przedsiębiorstwa. Oprócz wyposażenia w najnowocześniejsze i najwyższe jakościowo rozwiązania sprzętowe zapewniamy usługi projektowania i konfiguracji sieci komputerowych oraz dostarczamy Internet. Wspieramy rozwój przedsiębiorstw i instytucji również poprzez dostarczanie i wdrażanie innowacyjnego oprogramowania.

Prowadzone przez nas szkolenia mają odzwierciedlenie w aktualnym zapotrzebowaniu na rynku. Naszym celem jest wspomaganie rozwoju wiedzy i umiejętności pracowników, którzy niewątpliwie mają ogromny wpływ na rozwój i funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Oprócz profesjonalnego szkolenia umożliwiamy przygotowanie się do właściwego egzaminu w oparciu o dostęp do autoryzowanych testów, a następnie przystąpienie do egzaminu w międzynarodowym ośrodku egzaminacyjnym. Wszystko u nas na miejscu.

Wspieramy instytucje i przedsiębiorstwa we wdrażaniu INNOWACJI. Stworzyliśmy kilka rozwiązań, które znacząco poprawiają ich funkcjonowanie. Skupiamy się na pierwszym kontakcie z klientem końcowym - automatyzujemy proces rezerwacji czasu oraz rejestracji na spotkania i usługi.

INNOWACJĘ postrzegamy nie jako INNOWACJĘ samą w sobie, ale INNOWACJĘ jako podniesienie jakości i wartości.

 

NASZA MISJA

Naszą misją jest pomóc organizacjom osiągnąć ich pełny potencjał poprzez niskie koszty naszych usług, które chcemy uzyskiwać dzięki wydajnej i doskonałej pracy. Zdecydowaliśmy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości lub w ogóle.

I to, bez czego nie możemy się obejść na co dzień, to ciągłe poszukiwanie...

 

INNOWACJA DŹWIGNIĄ ROZWOJU

Jesteś tutaj: Home O firmie